وبلاگ بی پی کارت

10 کلید موفقیت در زندگی
0 نظر
سه شنبه 27 خرداد 1399نوشته واحد انتشارات
مجله
303 بازدید

10 کلید موفقیت در زندگی

 

موفقیت در زندگی چیست؟
قبل از کشف این 10 کلید موفقیت در زندگی ، مهم است که تعریف موفقیت را بدانیم. موفقیت به معنای تحقق یک هدف است. اگر نمی دانید هدف شما چیست ، هرگز نمی دانید چه زمانی موفق می شوید.

بارمان پارسه امرتات

موفقیت
داشتن "موفقیت در زندگی" بسته به اهداف خاص شما می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد. مهم است که اهدافی را انتخاب کنید که به طور خاص شما را به سمت آینده ای که در ذهن خود دارید سوق دهد.
اکثر افراد موفقیت زندگی را شامل برخی از خوشبختی ها می دانند. بنابراین از اهدافی که زندگی شادتری را پشتیبانی می کنند غافل نشوید. اولویت بندی روابط ، سلامتی جسمی ، ایمنی ، کمک به دیگران و بیان خلاق، نشان داده است که احساس خوشبختی را بهبود می بخشد.
اهداف شما هر چه باشد ، این کلیدها ابزارها ، عادات یا مسیری هستند که به شما در رسیدن به موفقیت کمک می کند ، اما شما آن را تعریف می کنید.


کلید اول: برنامه ریزی
اولین نکته اصلی موفقیت، برنامه ریزی است. این بدان معناست که تصویر واضحی از زندگی واقعی خود دارید.
یک برنامه ریزی خوب با فهمیدن آنچه می خواهید شروع می شود و این پایه و اساس برنامه شماست. بعد از آن ، اهداف را قدم به قدم تنظیم کنید.


کلید دوم: برای اتفاقات غیر منتظره آماده شوید
بسیاری از بهترین برنامه های طرح شده با یک اشتباه واحد منتفی شده اند. تصادفی نیست که ما این را به عنوان 2 از 10 کلید موفقیت در زندگی انتخاب کردیم. آماده بودن برای اتفاقات غیر منتظره باعث می شود علیرغم بوجود آمدن مشکلات در مسیر شما، موفق شوید و این تفاوت شما خواهد بود.
بنابراین چگونه شما خود را برای اتفاقات غیر منتظره آماده می کنید؟ با تهیه لیستی از مواردی که می تواند در برنامه شما اشتباه باشد شروع کنید. سپس برای هر مشکل بالقوه راه حل های پشتیبان و بک آپ ایجاد کنید. حتی وقتی مسیری را رانندگی می کنم که به خوبی می دانم ، معمولاً
GPS خود را فعال و در حال اجرا می گذارم تا به من کمک کند در ترافیک ، مسیر بهتر و جایگزین را انتخاب کنم.

 بارمان پارسه امرتات


کلید سوم: رشد عادات خوب
می توانید رویاهای بزرگ ، اهداف عالی داشته باشید و هنوز هم شکست بخورید. موفقیت مستلزم تبدیل دانش به عمل است. این بدان معناست که مرتباً در جهت اهداف خود اقدام کنید. اعمال مكرر به عادت تبدیل می شوند. و هنگامی که شما عادات صحیح را شکل می دهید ، حرکت می کنید.
ایجاد سیستم هایی برای زندگی شما همانطور که عادت های خوبی را شکل می دهید می تواند به شما در ماندن در مسیر کمک کند. با گروه بندی کردن عادت های خوب در کنار هم می توانید سیستم هایی بسازید. داشتن یک سیستم می تواند شما را از تصمیم گیری در پرواز و یا پیگیری انجام همه کارهای هدفمند خود به صورت یکجا باز دارد.
درعوض ، شما یک الگوی روزانه عمدی را دنبال می کنید که شما را با استرس کمتر به سمت اهداف خود سوق می دهد. این مزایای دیگری در کاهش استرس و جلب توجه شما برای تمرکز روی چیزهایی دارد که واقعاً نیاز به نیروی مغزی بیشتری دارند.کلید 4: اهداف خود را در اولویت قرار دهید
وقتی سیستم خود را ایجاد می کنید و عادات خوب خود را به کار می بندید ، مطمئناً پیدا خواهید کرد که در هر روز فرصت کافی برای کار در رسیدن به هر هدفی وجود ندارد. اولویت بندی اهداف به شما کمک می کند تا بفهمید کارهای خود را در ابتدا انجام دهید یا زمان بیشتری را صرف کنید.


کلید 5: از اشتباهات خود بیاموزید
برخی می گویند "راه موفقیت با شکست هموار است." آنچه آنها نمی گویند ، این است که هر قطعه شکست در آن جاده احتمالاً متفاوت از دیگری است. موفقیت به احتمال زیاد به واسطه تلاش (و شکست) روشهای مختلف، حاصل می شود. بله ، شما می توانید راه موفقیت خود را با شکست هموار کنید.
من بارها و بارها در زندگی ام شکست خورده ام و به همین دلیل است که موفق می شوم.

مایکل جردن

 بارمان پارسه امرتات

کلید ششم: استراتژی های مختلفی را امتحان کنید
راه موفقیت مستقیم نیست. توقف و شروع ، چرخش و دفع وجود دارد. هر کسی که به شما می گویدمی گوید مسیر موفقیت را پشت سر گذاشته است ، احتمالاً دروغ می گوید.
برای رسیدن به موفقیت، بیش از یک راه برای انجام وجود دارد - تقریباً در مورد همه چیز. بنابراین ، اگر در ابتدا موفق نشدید ، راه دیگری را امتحان کنید. یک استراتژی جدید را امتحان کنید. از زاویه ای جدید و در یک زمان متفاوت و با یک شخصیت متفاوت به هدف خود برسید. در واقع می تواند بسیاری از استراتژی های مؤثر وجود داشته باشد. شما فقط باید یک مورد مناسب را پیدا کنید. تنها راه برای پیدا کردن آن تغییر مداوم و تلاش برای ادامه کار است تا زمانی که کارایی را پیدا کنید.


کلید هفتم: ریسک پذیر باشید

وقتی استراتژیهای مختلف را امتحان می کنید ، درمیابید که شما سعی می کنید چیزی کاملاً جدید باشید. ممکن است ترسناک باشد. مسلماً ، ریسک کردن خطرناک است ، اما در نظر گرفتن خطرات هوشمند می تواند بازپرداخت های بزرگی داشته باشد. ریسک هوشمند یا محاسبه شده به معنای تحقیق در مورد نتایج احتمالی و تعیین شانس موفقیت شماست.
زمان لازم است تا مهارتهای خوب ریسک پذیری ایجاد شود. شما ممکن است چند شکست دردناک داشته باشید ولی میفهمید چگونه ریسک کنید. بهتر است ریسک های کوچک را شروع کنید. اغلب ، ریسک کردن تنها راه رسیدن به موفقیت است.


کلید 8: از کارشناسان بیاموزید
می توان چیزهای زیادی را از مطالعه سایر افراد موفق یاد گرفت. حتی بهتر این است که تحت عنوان مربی مشغول به تحصیل شوید یا مستقیماً تحصیل کنید.
تحقیق کنید و زندگی افراد موفق را مطالعه کنید که کاری را در همان زمینه انجام دادند که شما در حال دستیابی به آن هستید. آیا می خواهید نوآوری کنید؟ نوآوران مطالعه کنید. می خواهید یک نقاش عالی باشید؟ مطالعه ون گوگ ، مونه و پیکاسو. آیا می خواهید صاحب رستوران شوید؟ از کسی که آشپزی و تجارت را می داند یاد بگیرید. آنچه را انجام می دهند ، یادداشت کنید و سؤال کنید.

بارمان پارسه امرتات
کلید نهم: نه گفتن را بیاموزید
یادگیری چگونگی گفتن نه کلید اصلی موفقیت در زندگی است. افراد موفق به خوبی میدانند در چه زمانی نه بگویند. گفتن به موقع نه، به معنای دانستن خود و مرزهایتان است. نه گفتن به حرف اشتباه ، فضا را برای گفتن بله به چیز درست باز می گذارد.


کلید 10: سرمایه گذاری در روابط
به عنوان یک قاعده ، سرمایه گذاری در روابط بسیار با ارزش است. مردم ساخته شده اند که در جامعه باشند. فواید حضور در یک جامعه امن و دلگرم کننده فراتر از موفقیت در هر زمینه زندگی است.

 


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019