وبلاگ بی پی کارت

گفت و گو با مسعود مهدی زاده مدیر شعبه استان لرستان
0 نظر
سه شنبه 02 اردیبهشت 1399نوشته واحد خبر کنسرسیوم پارسه
خبر
5391 بازدید

گفت و گو با مسعود مهدی زاده مدیر شعبه استان لرستان

 

مسعود مهدی زاده مدیر شعبه شرکت بارمان پارسه امرتات در استان لرستان، در گفتگو با واحد خبر کنسرسیوم پارسه، به ارزیابی ظرفیت های استان و بررسی نقش شبکه بی پی کارت پرداخت.

 

مشروح این گفت وگو به شرح زیر می باشد:

 

 

واحد خبر: ارزیابی شما از ظرفیت های استان لرستان چیست؟

مهدی زاده: استان لرستان با جمعیت یک میلیون و هفتصد هزار نفر، علاوه بر ظرفیت های قابل توجه در بخش های كشاورزی و معدن، در سال های اخیر صنایع مطرحی نیز داشته است كه شماری از این صنایع به دلایل متعدد از جمله كمبود نقدینگی، عدم نظارت دقیق و شرایط حاكم بر اقتصاد كشور دچار مشكل شده اند. این استان به رغم اینكه می تواند سهم قابل توجهی از صنعت كشور را در خود جای دهد، ولی متاسفانه در حال حاضر وضعیت چندان مناسبی در این حوزه ندارد. به همین دلیل استان لرستان مدتهاست که به بازار هدف تولید کنندگان اقلام مصرفی در سراسر کشور تبدیل شده است. به طور کل كمبود نقدینگی، فشارهای اقتصادی و در ادامه پایین آمدن قدرت خرید مردم در استان، منجر به رکود بازار کسب و کار گردیده است.

 

واحد خبر: نقش شبکه بی پی کارت به عنوان یک نهاد مکمل بانکی در استان چیست؟

مهدی زاده: با در نظر گرفتن شرایط حاکم در این برهه زمانی، نیاز به وجود شبکه ای خلاق و هوشمند که بتوانند با ایجاد زنجیره ارزش، به برون رفت از بحران رکود بازار کسب وکار و رونق بخشیدن به اقتصاد خانواده کمک کند، در سراسر کشور به خصوص در استان لرستان احساس می شود. به حمدالله شبکه بی پی کارت به عنوان یک شرکت خلاق و یک نهاد مکمل بانکی از ابتدای شروع فعالیت خود در استان توانسته است فاصله های اقتصادی به وجود آمده را تا حدودی پر کرده و در دو مبحث شبکه تخفیف و شبکه اعتباری، اقدام به خدمت رسانی نموده و رضایت کاربران شبکه را نیز جلب نماید.  

بارمان پارسه امرتات

واحد خبر: بی پی کارت در استان لرستان چه دستاوردهایی داشته است؟

مهدی زاده: شبکه بی پی کارت در استان لرستان از نیمه دوم سال 1397 فعالیّت خود را آغاز نمود و در این مدت به موفقیت های چشمگیری نیز دست پیدا کرده است. به یاری پروردگار متعال در این مدت توانسته ایم در راستای رسالت اصلی شبکه که رونق بخشیدن به بازار کسب و کار و همچنین بالا بردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه است، قدمی محکم برداریم. در حال حاضر تعداد 140 پذیرنده در زمینه های خرید کالا، خدمات درمانی، تفریحی و رفاهی، گردشگری و... در استان لرستان اماده خدمت رسانی به کاربران شبکه می باشند.

در حال حاضر علاوه بر پرسنل محترم بانک ملّی ایران، دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان های زیر مجموعه، پرسنل محترم استانداری، سازمان نظام مهندسی، پارک علم و فناوری، شرکت مخابرات استان، بنیاد شهید و امور ایثار گران، مدیریت درمان تامین اجتماعی، شرکت آب و فاضلاب روستایی، آموزش و پرورش، سازمان صمت و همچنین پرسنل و دانشجویان دانشگاه لرستان، از کاربران شبکه در زمینه تخفیف و اعتبار هستند. لازم به ذکر است علاوه بر استقبال سازمان ها وشرکت های فعال در استان، شبکه بی پی کارت در میان عموم مردم نیز جایگاه خود را به دست آورده است که این موارد نشان دهنده موفقیت شبکه در استان می باشد.

 

واحد خبر: و اما صحبت های پایانی...

مهدی زاده: در پایان، ضمن عرض خسته نباشید خدمت همکاران زحمتکش در ستاد مرکزی و شعب استانی، لازم میدانم بدینوسیله به تمامی هم استانی های عزیز به خصوص کاربران شبکه بی پی کارت این نوید را بدهم که با پیگیری های ستاد مرکزی و تلاش های همکاران شاغل در استان لرستان به زودی امکان استفاده از تخفیف، مازاد بر تخفیف های دائمی فروشگاه های زنجیره ای افق کورش در استان لرستان نیز همانند دیگر شعب استانی، فراهم خواهد شد و کاربران گرامی می توانند با مراجعه به شعب این فروشگاه از خدمات مذکور بهره مند شوند.

همچنین واحدهای صنفی فعال در زمینه های خرید کالا، خدمات درمانی، تفریحی رفاهی و... می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر از نحوه انعقاد قرارداد همکاری در زمینه های تخفیف و اعتبار با شماره تلفن های شعبه استان لرستان تماس حاصل نمایند.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019