وبلاگ بی پی کارت

پنجمین جشنواره تلوزیونی جام جم
0 نظر
پنج شنبه 02 اسفند 1397نوشته مازیار مهدوی
خبر
312 بازدید

پنجمین جشنواره تلوزیونی جام جم

بارمان پارسه امرتات

شبکه بی پی کارت حامی سید قاسم بی نیاز

جهت ارائه رای کد دستوری بالا را با تلفن همراه خود شماره گیری نمایید

سال 1374كليد اولين جشنواره در تلويزيون زده شد، اين جشنواره كه با هدف ارزيابي عملكرد توليد، ارتقاء سطح كيفي برنامه‌سازی، تشويق از حمايت آثار برگزيده و ايجاد فضاي مناسب رقابت با عنوان اولين جشنواره سيما طي سه روز برگزار شد.

اين آغاز طي سال‌هاي 75 ،80 و 82 در سه دوره ديگر با تغييرات جزئي ادامه يافت كه در دوره سوم ايجاد ارتباط دو سويه بين سيما و مخاطب، كمك به بررسي و ارزيابي فعاليت‌هاي سيما توسط مخاطبين و رسانه‌هاي گروهي به سياست‌هاي جشنواره‌ اضافه شد و در دوره چهارم در ادامة دوره قبل، دستيابي به دو هدف تلويزيوني‌شدن و مردمي‌شدن، با ارزيابي و ارزش گذاري از دو زاوية «نگاه تخصصي داوران» و «نگاه و پسند مردمي» از اهداف اصلی جشنواره اعلام شد.

دو نگاهي كه به استناد نتايج آن سال ها، همانندي و همپوشاني بسيار داشتند برپايي مسابقه مردمي به منظورجلب مشاركت بينندگان سيما در تعيين برگزيدگان تلويزيون، برگزاري «هفته فيلم تلويزيون» از ابداعات آن دوره از جشنواره بود.

در سال 1388 جشنواره فيلم‌هاي تلويزيوني براي اولين بار و با تغيير عنوان و رویکرد برگزار شد. اين جشنواره صرفا به بررسي فيلم‌هاي تلويزيوني كه در آن سال ها با تغيير نگاه سازمان، توليد آنها افزايش يافته بود اختصاص یافت.

در سال 1390جشنواره جام جم با نماد سرو زرين در سازمان مطرح و اولين دوره آن با هدف ارزيابي سالانه توليد در تلويزيون در قالب‌هاي مختلف برنامه‌سازي آغاز به كار كرد.

اين جشنواره كه در سه سال پياپي و با عنوان جشنواره تلويزيوني جام جم برگزار شد فصل نوينی در توجه و رغبت مديران تصميم‌ساز به مقوله جشنواره در بُعد كمي بود.

در سال 1396 بعد از گذشت چهار سال از برگزاري آخرين دوره جشنواره جام جم دوره چهارم اين طرح با بهره‌گيري از تجربيات گذشته و روز آمد شدن اطلاعات و سبك برگزاري، برنامه‌ريزي و با محدود كردن بخش‌هاي رقابتی ، نسبت به ارتقاي كيفيت جشنواره همت گمارده شد. در این دوره با جمع آوری اطلاعات ادوار گذشته تلاش شد ضمن حفظ منابع، بستری جهت دسترسی عمومی در قالب پایگاه اطلاع رسانی simafestivalایجاد شود.

بررسي عملكرد حوزه سيما به صورت سالانه منجر به ارتقای كيفيت برنامه‌ريزي و تغيير روش‌هاي مديريتي می شود و مي‌توان اينگونه تعبير كرد؛ برگزاري جشنواره جزء اصول اصلي يك رسانه پويا و در حال رشد است و برخلاف اعتقاد برخي جشنواره اتلاف هزينه نيست بلكه ايجاد فرصت براي بروز شدن ظرفيت‌ها و تبديل آن به يك سرمايه مستمر خواهد بود.بارمان پارسه امرتات


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019