وبلاگ بی پی کارت

نشست شرکت های همکار بانک ملی ایران
0 نظر
یکشنبه 27 مرداد 1398نوشته مدیر
خبر
5040 بازدید

نشست شرکت های همکار بانک ملی ایران

جناب آقای دکتر رودگر در جلسه رفاهی ویژه پرسنل محترم بانک ملّی ایران به ضرورت ارائه تسهیلات با کیفیت و شرایط ویژه تاکید کرد.

به گزارش واحد خبر شبکه کشوری بی پی کارت روز یکشنبه مورخ 27 مرداد ماه سال 1398 جلسه ای با مدیریت و هماهنگی جناب آقای دکتر رودگر ،کارشناس بازاریابی بانک ملّی ایران و با حضور جناب آقای نجفی مدیر اداره رفاه کارکنان بانک ملّی ایران و شرکت های همکار بانک ملّی، در محل سالن جلسات اداره کل بازاریابی و امور مشتریان بانک ملّی ایران برگزار گردید.

دکتر رودگر در این نشست ضمن معرفی شرکت های همکار هدف از برگزاری این جلسه را ،ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی به پرسنل بانک ملّی ایران اعلام نمود.

او با اشاره به حساسیت ارائه خدمات با کیفیت و در شان و شخصیت پرسنل محترم بانک، خاطرنشان کرد: که ارائه هرگونه تسهیلات رفاهی می بایست دارای استاندارها و مزایای ویژه باشند.

مدیر اداره رفاه کارکنان زوایا و نیازهای پرسنل را ارزیابی و با ارائه این مطالب از شرکت های همکار خواستار معرفی خدمات قابل ارائه گردید. در ادامه این نشست مهندس مهدوی مدیر عامل شرکت بارمان پارسه امرتات با معرفی کارکرد ها و زیرساخت های شبکه کشوری بی پی کارت ،خدمات و سرویس های قابل ارائه مطرح نمود.

او با اشاره به مشارکت سایر سازمان ها در زمینه استفاده از خدمات رفاهی بی پی کارت ،حفظ شان و شرافت انسانی را رمز موفقیت این شبکه دانسته است.

مهندس اکبری معاون توسعه کسب و کار شبکه بی پی کارت با اشاره به انجام تحقیقات در خصوص رفتارشناسی مشتریان،شبکه بی پی کارت به صورت خودکار پیشنهاداتی به اعضای شبکه ارائه می نماید، تا مطابق با سلایق و نظرات، بهترین گزینه ها در اختیار اعضا قرار گیرد.

همچنین در این جلسه با بررسی شبکه امتیازی بی پی کارت، مزایای استفاده از این شبکه با ابعاد و رویکردی جدید مطرح گردید.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019