وبلاگ بی پی کارت

رونمایی از سفیرکارت، کارت بانکی دانشجویان غیر ایراني
0 نظر
دوشنبه 16 تیر 1399نوشته واحد خبر کنسرسیوم پارسه
خبر
3731 بازدید

رونمایی از سفیرکارت، کارت بانکی دانشجویان غیر ایراني

رونمایی از سفیرکارت، کارت بانکی دانشجویان غیر ایراني در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان

جلسه رونمايي از سفير کارت دانشجو با حضور اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، مسئولان و مديران بانک ملّي استان اصفهان، مدیران شرکت بارمان پارسه امرتات و نمايندگان دانشجويان غير ايراني در واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

 

دکتر نجفی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در اين جلسه ضمن تبريک ايام ولادت امام هشتم(ع) و بزرگداشت دهه کرامت گفت: با امضا تفاهم نامه با بانک ملّي ایران و شرکت بارمان پارسه امرتات، همچنین در راستاي خدمات رساني به دانشجويان غير ايراني دانشگاه آزاد استان اصفهان، سفير کارت دانشجو كه پاسخي به نياز افتتاح حساب و مشكلات ناشي از عدم نقدينگي و مراودات و انجام امور بانكي اين دانشجويان است، تهيه و به ‌طور رسمي به بهره برداري رسيد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: اين کارت که براي اولين بار در دانشگاه آزاد اسلامي و براي دانشجويان غير ايراني طراحي و اجرا گردیده است؛ داراي قابليت‌هاي متفاوت و کارآمدي بوده كه در آينده مي‌توان بهره برداري از اين كارت را براي ساير دانشجويان در استان اصفهان و حتي در كل كشور تعميم داد.

نجفی اظهار کرد: از خصوصیات منحصر به فرد این کارت می‌توان به قابليت تجميع اطلاعات هويتي و فردي دانشجويان و استفاده در موارد گوناگون به ‌عنوان کارت شناسايي، کارت دانشجويي، خدمات بيمه‌اي و شهري، شارژ كارت تغذيه، امور مربوط به آموزش و پژوهش، امكان حضور و غياب و نيز پشتيباني تمامي سرويس‌هاي بانكي جمهوري اسلامي بر مدار شبكه شتاب و ... نام برد.

وی در خصوص علت نامگذاری این کارت چنین اظهار داشت: در دکترین جديد دانشگاه آزاد اسلامي در حوزه بين الملل اعتقاد بر اين است که دانشجويان بين الملل پس از فراغت از تحصيل به‌ عنوان سفيران دانشگاه آزاد اسلامي در موطن خود هستند؛ به همين علت اين کارت بانكي به افتخار ايشان به سفير كارت دانشجو نامگذاري گردید.

در ادامه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری همه جانبه معاونت امور بين الملل و دانشجويان غيرايراني دانشگاه آزاد اسلامي اظهار کرد: اين طرح، گوشه‌اي از خدمات انجام گرفته در حوزه امور بين الملل و دانشجويان غيرايراني دانشگاه آزاد اصفهان است که در جهت رفاه حال اين دسته از دانشجويان و در ادامه برنامه‌هاي رفاهي متنوع از جمله اسکان، تهيه خوابگاه‌هاي متاهلين و مجردين صورت گرفته است.

وی افزود: در طراحی این کارت از رنگ فیروزه‌اي که به رنگ شهر زيباي گنبدهاي فيروزه‌اي اصفهان است استفاده شده و همچنين پوسته (تم) امور بين الملل و دانشجويان غيرايراني در دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان به رنگ فيروزه‌اي است.

در پایان جلسه، محمّد مهدوی، مدیرعامل و محمودرضا اکبری، عضو هیئت مدیره شرکت بارمان پارسه امرتات در زمینه فرایند اجرایی پروژه سفیر کارت با دکتر سعید شریفی سرپرست حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان، به گفتگو پرداختند.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019