وبلاگ بی پی کارت

دریافت مبلغ بیش از حد، بابت عضویت تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.
0 نظر
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399نوشته واحد خبر کنسرسیوم پارسه
خبر
5464 بازدید

دریافت مبلغ بیش از حد، بابت عضویت تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.

 

روزبه مرادطلب معاون بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت بارمان پارسه امرتات در پاسخ به سوالات واحد خبر کنسرسیوم پارسه در زمینه چگونگی نظارت بر نحوه جذب کاربران توسط شرکت های تحت قرارداد، چنین پاسخ داد:

واحد بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت با نظارت دقیق و جدی بر نحوه عملکرد شرکت های تحت قرارداد در سراسر کشور، براساس آیین نامه های مصوب با هرگونه تخلف احتمالی برخورد خواهند کرد.

مرادطلب ضمن تاکید بر اینکه دریافت مبلغ بیش از حد، بابت حق عضویت در باشگاه مشتریان بی پی کارت، به هر شکلی و با هر عنوانی از جمله: تمدید عضویت، شارژ مجدد اعتبار تخفیف، ایجاد درآمدزایی و...، تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد، خاطرنشان کرد: کلیه شرکت های تحت قرارداد موظف به رعایت مفاد قرارداد فی مابین و دستورالعمل های ابلاغی خواهند بود. لذا، هرگونه دریافت وجه بیش از حد مجاز از کاربران متقاضی تخلف تلقی شده و در صورت احراز تخلف، مطابق با آیین نامه های مصوب، علاوه بر فسخ قرارداد همکاری، مراتب از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

معاونت بازرسی همچنین با اشاره به اهمیت عملکرد تمامی واحدهای اجرایی، ایجاد حس اعتماد در میان دارندگان کارت را از وظایف اصلی نمایندگی های استانی دانست و از همه مدیران این واحدها در سراسر کشور درخواست کرد تا با رعایت دقیق قوانین و آیین نامه های ابلاغی از ایجاد هرگونه نارضایتی در میان متقاضیان جلوگیری کنند.

وی افزود: در حال حاضر سقف مبلغ حق عضویت در باشگاه مشتریان، مبلغ 250،000ريال بوده و هرگونه تغییر در مبلغ حق عضویت صرفاً از طریق وب سایت و اپلیکشین بی پی کارت اطلاع رسانی خواهد شد.

مرادطلب در پایان نمایندگان استانی این شرکت را حامی حقوق کاربران و متقاضیان دانست و افزود: کلیه کاربران گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به نمایندگی های مجاز شرکت در سراسر کشور اطلاع داده و یا با شماره تلفن های واحد بازرسی و مدیریت عملکرد مستقر در ستاد مرکزی شرکت بارمان پارسه امرتات تماس حاصل نموده و گزارش خود را اعلام نمایند.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019