وبلاگ بی پی کارت

جلسه آموزشی، توجیهی شبکه تخفیف و اعتباری بی پی کارت در شهرداری شهر هشتگرد
0 نظر
شنبه 06 مرداد 1397نوشته مدیر
خبر
4725 بازدید

جلسه آموزشی، توجیهی شبکه تخفیف و اعتباری بی پی کارت در شهرداری شهر هشتگرد

جلسه آموزشی، توجیهی شبکه تخفیف و اعتباری بی پی کارت با هدف پاسخگویی به سوالات و شفاف سازی نحوه استفاده از اعتبارات اهدایی همچنین رونمایی از سامانه اعتباری، مورخ مرداد ماه سال 1397با حضور مدیران و پرسنل زحمتکش شهرداری هشتگرد، همچنین مدیرعامل و معاونت بازرسی شرکت بارمان پارسه امرتات، نماینده محترم استان البرز شبکه بی پی کارت و نماینده محترم شرکت سهامی بیمه ما برگزار شد.

 

بارمان پارسه امرتات

جناب آقای مهندس مهدوی، مدیرعامل شرکت بارمان پاسه امرتات ضمن ارائه توضیحات تکمیلی پیرامون نحوه همکاری شبکه تخفیف و اعتباری بی پی کارت و شهرداری هشتگرد؛ فرآیند اخذ اعتبارات قرض الحسنه و استفاده از کارت اعتباری در سراسر کشور را به صورت شفاف از مرحله ابتدایی تا انتها شرح داده و با رونمایی از سامانه برخط اعتباری بی پی کارت و پاسخگویی به سوالات مدیران و پرسنل شهرداری هشتگرد، تمامی نقاط تاریک را روشن نموده و به بررسی دیگر خدمات شبکه بی پی کارت پرداختند.

مهندس مهدوی در ادامه صحبت های خود افزود: همه ما به عنوان یک مدیر باید دوشادوش مسئولان اقتصادی کشور و همراه تمام مردم و برای عبور از شرایط دوران تحریم آماده بوده و برنامه داشته باشیم.

وی توضیح داد: اقتصاد ایران، بانک محور بوده و به همین دلیل بیشتر فشارِ دشمنان، بر تخریب نظام بانکی کشور متمرکز است؛ لذا باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم که اعتماد مردم به بانک ها، دچار تزلزل گردد، گرچه مردم عزیزمان، هوشیاتر از این هستند.

وی تأکید کرد شرکت بارمان پارسه امرتات با بهره‌گیری از همه ظرفیت خود در خدمت بخش واقعی اقتصاد بوده و به‌منظور ارائه خدمات و بالابردن نقدینگی بنگاه‌های اقتصادی کشور تلاش خواهد نمود.

 

بارمان پارسه امرتات

بعد از اتمام صحبت های جناب آقای مهندس مهدوی، نماینده محترم شرکت سهامی بیمه ما، جناب آقای مهندس مغازه ای ضمن معرفی شرکت بیمه ما و پشتوانه های آن شرکت محترم، به بررسی نحوه همکاری و پوشش های بیمه ای شبکه اعتباری بی پی کارت پرداخت.

 

بارمان پارسه امرتات

در آخرین بخش جلسه، جناب آقای مهندس مرادطلب معاونت بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت بارمان پارسه امرتات، ضمن پاسخگویی به سوالات حاضرین در جلسه، به بررسی وضعیت فعلی بازار و تاثیر کارت های اعتباری و تخفیفی بی پی کارت بر بازار و نظام بانکی کشور پرداخت.

مرادطلب در ادامه به بررسی ضرورت حمایت از کالاهای ایرانی پرداخت. وی تاکید کرد: به رغم تمام مشکلات موجود در راه تولید، بسیاری از تولید‌کننده‌های داخلی کالاهای بسیار با کیفیتی تولید می‌کنند که مصرف کننده می‌تواند برای حمایت از تولید داخلی خود را مجاب به استفاده از آنها کند. شبکه تخفیف و اعتباری بی پی کارت را می توان به عنوان پل ارتباطی میان مصرف کنندگان و تولید کنندگان داخلی معرفی کرد و این باید یادمان باشد که در نهایت سرنوشت هر ملتی به دستان خود آن ملت است.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019