وبلاگ بی پی کارت

برگزاری جلسه هم اندیشی با بانک ملی ایران، اداره امور شعب خراسان رضوی
0 نظر
شنبه 20 مهر 1398نوشته مدیر
خبر
5110 بازدید

برگزاری جلسه هم اندیشی با بانک ملی ایران، اداره امور شعب خراسان رضوی

در این نشست جناب آقای مهندس دانشور، رئیس اداره انفورماتیک خراسان رضوی، آقایان فسنقری و مینایی، کارشناسان انفورماتیک و آقای کیش حضرت، رئیس اداره بازاریابی اداره امور شعب خراسان رضوی به عنوان نمایندگان بانک ملی ایران و آقای مهندس اکبری، معاون توسعه کسب و کار شرکت بارمان پارسه امرتات، جناب آقای مهندس مهدی رسولی، مدیر شعبه خراسان رضوی شرکت و جناب آقای مهندس معین و سرکار خانم سرایانی، کارشناسان شرکت بارمان پارسه امرتات در خراسان رضوی به عنوان نمایندگان شرکت بارمان پارسه امرتات در جلسه حضور یافتند.

در این جلسه مهندس اکبری ضمن شرح فعالیت های شرکت بارمان پارسه امرتات در زمینه صدور کارت های چند منظوره بانکی، شبکه تخفیف و امتیاز و اعتبار ، از برخی زیرساخت ها و توانمندی های شرکت رو نمایی نمود. 

همچنین در جلسه موصوف جناب مهندس دانشور نیز به برخی از نیاز های استان که توسط شرکت بارمان پارسه امرتات قابل رفع نمودن هستند، اشاره کرده و توافقاتی در زمینه پشتیبانی های مورد نیاز صورت گرفت. همچنین در پایان با توجه به پیشرفت های چشم گیر شبکه بی پی کارت در مشهد مقدس، مقرر گردید تا اقدامات لازم در زمینه عضویت کلیه کارکنان بانک ملی ایران در مشهد مقدس به عنوان اعضای شبکه بی پی کارت، صورت پذیرد.


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019