آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

ثبت امتیاز


تخفیف 18 درصد تخفیف

با خرید از این مرکز امتیاز کسب کنید و در قرعه کشی جشنواره برگزار شده شرکت کنید و جهت مشاهده امتیازات کسب شده و نتایج جشنواره به پنل خود مراجعه کنید


برندگان جشنواره نوروز 98

  • تلفن: 02188302969
  • فکس: 02188302969
  • وبسایت: http://www.parsehmusic.com
  • ایمیل: parsehmusic@ymail.com,
  • ساعت کاری: 10:00/20:00
  • این مرکز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
  • آدرس: تهران، خیابان مفتح شمالی، پایین تر از مطهری جنب پمپ بنزین پلاک 425
29 03 00 اقساط ندارد 18 درصد تخفیف

اطلاعات بیشتر در خصوص این مرکز

درباره آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه از سال 1383 کار خود را به صورت رسمی و با اخذ مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خیابان رودکی آغاز نمود. از سال 1388 با مدیریت آقای بهبهانی به منطقه هفت تیر منتقل شد؛ و در آنجا از درجۀ 3 به درجۀ 2 و سپس به درجۀ 1 ارتقاء یافت؛ و مفتخر به دریافت لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد وقت گردید. آموزشگاه موسیقی هنر پارسه در سال 1391 به صورت رسمی به عنوان آموزشگاه موسیقی برگزیدۀ شرکت YAMAHA در ایران معرفی گردید.

آموزشگاه موسیقی پارسه

فعالیت های تخصصی آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه اکنون تنها آموزشگاه موسیقی تخصصی کیبورد (ارگ) در ایران است؛ و برترین اساتید نوازندگی کیبورد ایران را جذب خود نموده است.

یکی دیگر از فعالیت‌های بسیار مهم آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، کلاس‌های تخصصی موسیقی کودک است، به طوری که در این آموزشگاه، علاوه بر کلاس های ارف که دارای اساتید تخصصی موسیقی کودک و روانشناس کودک است؛ اساتید سازهای اصلی، برای کودکان و بزرگسالان متفاوت می باشند.

آموزشگاه موسیقی هنرپارسه در سال 1393 موفق به اجذ مجوز دورۀ مهارت آموزی شد و هنرجویان و علاقمندان موسیقی می توانند با گذراندن 40 واحد تخصصی موسیقی در آموزشگاه موسیقی هنرپارسه، دیپلم رسمی موسیقی دریافت نمایند.

کلاس‌ها در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به صورت یک جلسه درهفته برای علاقمندان به آموزش موسیقی و کلاسهای پیشرفته برای هنرجویان و داوطلبان کنکور موسیقی برگزار می‌شود. آموزشگاه موسیقی هنر پارسه کلاس‌هایی برای علاقمندان به دیپلم موسیقی برگزار می کند.

همه اساتید در این آموزشگاه از دانش آموختگان موسیقی می باشند و روش آموزشی آن‌ها در این آموزشگاه موسیقی مطابق متدهای روز است. مدیریت آموزشگاه موسیقی هنرپارسه (آقای مجید بهبهانی) پس از فراغت از تحصیل در کارشناسی ارشد رشتۀ «اتنوموزیکولوژی»، اکنون در رشتۀ «تکنولوژی آموزش» مشغول به تحصیل می‌باشند. سعی ایشان بر این است که از متدهای جدید آموزشی در دنیا در سیستم آموزشگاه موسیقی استفاده نماید.

از دیگر فعالیت‌های آموزشگاه موسیقی هنر پارسه، برگزاری کنسرت‌های هنرجویی و همچنین تورهای تفریحی آموزشی برای هنرجویان می‌باشد.

سلامت و امنیت محیط آموزشی برای مدیریت آموزشگاه و همچنین پرسنل آموزشگاه، بالاترین درجه اهمیت را دارد؛ و همواره سعی بر این بوده تا آموزش تخصصی موسیقی در محیطی سالم و امن صورت گیرد.


شرح خدمات یا زمینه فعالیت

آموزشگاه موسیقی

نحوه برگزاری کلاس ها

کلیه کلاس ها در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به صورت هفتگی (هفته ای یک جلسه) برگزار می گردد.

زمان کلاس های خصوصی 30 دقیقه است و زمان کلاس های گروهی 60 دقیقه است البته ممکن است گاهی با صلاحدید استاد، تایم کلاس چند دقیقه کمتر و یا بیشتر شود.

ثبت نام در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه، به صورت ترمی است که هر ترم شامل 10 جلسه کلاس عملی می باشد که به طور معمول دوماه و نیم به طول می انجامد.

روز و ساعت برگزاری کلاس برای هر هنرجو با توجه به شرایط و زمانهای آزاد هنرجو و استاد به صورت توافقی و با رضایت هنرجو تعین می گردد.

شهریه کلاس در ابتدای ترم دریافت میگردد و هنرجو در جلسه هشتم هر ترم می تواند ترم بعد را رزرو نماید.

آموزشگاه موسیقی هنر پارسه آموزش موسیقی آموزش تار آموزش سه تار آموزش سنتور آموزش موسیقی دف و تنبک آموزش گیتار آموزشگاه موسیقی میدان هفت تیر آموزشگاه موسیقی میدان ولیعصر آموزشگاه موسیقی کودک آموزش ارف آموزش ساز آموزش آواز آموزش آهنگسازی آموزش ویولن آموزشگاه موسیقی درجه یک آموزشگاه موسیقی تهران آموزش پیانو کودک

نحوه برگزاری کلاس های آموزشگاه موسیقی هنر پارسه

کلیه کلاس ها در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه به صورت هفتگی (هفته ای یک جلسه) برگزار می گردد.

زمان کلاس های خصوصی 30 دقیقه است و البته ممکن است گاهی با صلاحدید استاد، تایم کلاس چند دقیقه کمتر و یا بیشتر شود.

ثبت نام در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه، به صورت ترمی است که هر ترم شامل 10 جلسه کلاس عملی می باشد.

روز و ساعت برگزاری کلاس برای هر هنرجو با توجه به شرایط و زمانهای آزاد هنرجو و استاد به صورت توافقی و با رضایت هنرجو تعین می گردد.

نحوه پرداخت شهریه معمولاً به صورت نقدی می باشد اما هنرجو در صورت تمایل می تواند نیمی از مبلغ شهریه را هنگاه ثبت نام پرداخت نماید و مابقی شهریه را حد اکثر تا ماه بعد (جلسه چهارم) تسویه نماید.


شهریه ها

شهریه ها بر اساس ترم 10 جلسه ای در سال 98 به شرح زیر خواهد بود:

شهریه کلاس های گروهی و خصوصی کودک : 580.000 تومان

شهریه کلیه کلاس های عادی: 580.000 تومان

شهریه کلاس های ویژه: 680.000 تومان

کلاس آقای بهبهانی و خانم احتشام کلاس های ویژه می باشند

در ضمن در سال 98 هنرجویانی که در دو کلاس یا بیشتر ثبت نام می نمایند و همچنین هنرجویانی که از یک خانواده می باشند می توانند از 5% تخفیف جهت تمدید و یا ثبت نام در هریک از کلاسها بهرمند می گردند.

شهریه در هنگام تمدید و یا ثبت نام به صورت کامل دریافت می گردد و از تقسیط شهریه معذوریم


سوالات متداول در مورد کلاس ها

کلاس های موسیقی به طور متداول چند جلسه در هفته برگزار می گردد؟

در آموزشگاه موسیقی هنر پارسه کلاس ها به طور معمول یک جلسه در هفته برگزار می گردد و البته در اکثر آموزشگاه های موسیقی ایران نیز نحوه برگزاری کلاس های عملی موسیقی به همین صورت می باشد.

 

تایم هر جلسه چقدر است؟

در کلاس های خصوصی موسیقی به طور معمول تایم هر جلسه در حدود نیم ساعت است که البته گاه با صلاحدید استاد ممکن است این تایم کمتر و یا بیشتر شود. در کلاس های گروهی موسیقی که به صورت کارگاهی برگزار می شود (مثلا کلاس آواز سنتی استاد منتشری به این صورت است) کلاس ها به صورت گروهی و در حدود 90 دقیقه الی 120 دقیقه می باشد.

 

سخت ترین ساز کدام است؟ آسان ترین ساز کدام است؟

این سوالی است که بعضا از سوی هنرجویان شنیده می شود. باید گفت که چیزی به نام سخت ترین ساز و یا آسان ترین ساز وجود ندارد و سختی و راحتی یادگیری هر ساز به استعداد و روحیه آن هنرجو نیز بستگی دارد. همانطور که در مدرسه برخی از دانش آموزان در درس هایی مثل تارخ و جغرافی قوی هستند و در درسی مثل ریاضی مشکل دارند و برخی دیگر برعکس هستند، در موسیقی نیز این حالت وجود دارد و ممکن است یادگیری پیانو برای یک هنرجو آسان باشد اما یادگیری سازی مثل ساسیفون برایش بسیار مشکل بلشد و یا برعکس.

 

متوسط دوره یادگیری ساز چقدر است؟

یادگیری هنر موسیقی نیز مانند سایر هنرها نیاز به تمرین و علاقه و استعداد دارد. با توجه به اینکه استعداد و علاقه و میزان تمرین و پشتکار همه مثل هم نیست و از طرفی همه سازها نیز مثل هم نیستند، نمی توان زمان متوسطی برای یادگیری ساز در نظر گرفت. از طرفی یادگیری موسیقی و نوازندگی یک ساز، چیزی نیست که در جایی تمام شود و ما بتوانیم نقطه وسط یادگیری را حساب کنیم. اما در کل برای یادگیری هر نوع سازی حد اقل باید یک سال به طور پیوسته تحت آموزش بود و تمرینات روزانه را به درستی انجام داد.

 

آموزش موسیقی از روی نت بهتر است یا به صورت شنیداری (گوشی)؟

قطعاً موسیقی یک هنر شنیداری است و تقویت گوش و یادگیری درست شنیدن و تقلید کردن در موسیقی نقش مهمی دارد. درست مثل یادگیری زبان. اما با توجه به علمی شدن موسیقی و دانش هایی نظیر هارمونی و کنترپوآن و... یادگیری موسیقی به صورت گوشی یادگیری کاملی نیست و هنرجوی موسیقی را دچار معضل می کند. در سیستم آموزش سوزوکی نیز معتقدند که ما باید موسیقی را همانگونه یادبگیریم که کودکان زبان مادری را یاد می گیرند. یعنی اول با شنیدن و تقلید کردن می آموزند و بعد ها به مدرسه می روند و قواعد و دستور زبان و خواندن و نوشتن را می آموزند. البته بزرگترین ضعف سیستم آموزش سوزوکی این است که بسیاری از کسانی که در این سیستم نوازندگی را یاد می گیرند دیگر به سراغ یادگیری نت موسیقی نمی روند و در همان سطح باقی می مانند.


عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز

نام

نام خانوادگی

شماره موبایل

شماره تماس

آدرس ایمیل

جنسیت

استان

شهرستان

سن

تاریخ تولد


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019