سوالات متداول

ثبت نام پذيرندگان

شکل ظاهری کارت های تخفیف چگونه است ؟

کارتهای تخفیف در دو نوع سنتی و الکترونیکی به متقاضیان ارائه می گردند. کارت های الکترونیکی : کارت های بانکی دارای آرم بانک عامل و شرکت بارمان پارسه امرتات هستند. این کارت ها دارای قابلیت های شبکه یکپارچه بانکی ( شاپرک و شتاب ) می باشند و در کلیه دستگاه های خود پرداز و کارتخوان قابل استفاده هستند. در زمان خرید با کارت های الکترونیکی ، مبلغ تخفیف به صورت اتوماتیک توسط دستگاه کارتخوان عضو شبکه محاسبه می گردد و پس از انجام تراکنش به صورت خودکار تخفیف خرید، توسط سیستم بانکی به حساب دارنده واریز می شود.کارت های سنتی: کارت هایی با آرم شرکت بارمان پارسه امرتات، دارای هولوگرام ، تاریخ صدور و انقضا و شماره سریال می باشند. واحد های پذیرنده در زمان خرید ، با مشاهده کارت تخفیف سنتی، به صورت دستی موظف به محاسبه درصد تخفیف و دریافت مبلغ خرید با کسر تخفیف ذکر شده می باشند.

نحوه پرداخت مبلغ خرید و یا استفاده از خدمات با کارت تخفیف چگونه است ؟

در کارت های الکترونیکی بانکی، مبلغ خرید از حساب متصل به کارت کسر می گردد و تخفیف خرید مجددا به صورت خودکار به حساب دارنده کارت بر می گردد. در کارت سنتی ، مبلغ خرید پس از کسر درصد تخفیف اعلام شده ، به صورت نقدی ، توسط دارنده کارت به پذیرنده پرداخت می گردد.

آیا شاغلین مشاغل آزاد هم می توانند کارت اعتباری دریافت کنند ؟

خیر ، کارت های اعتباری فقط مختص به پرسنل ارگان های دولتی است ، سایر افراد می توانند از کارت های تخفیف این شبکه بهره گیرند .

شکل ظاهری و کاربری کارت های اعتباری چگونه است ؟

شکل ظاهری کارت های اعتباری میتواند با توجه به تیراژ درخواست صدور هر ارگان به صورت سفارشی و یا عمومی باشد. در هر صورت بر روی کارت با هر شکل و رنگی آرم بانک و شرکت بارمان پارسه امرتات درج می گردد. این کارت ها در کلیه مراکز پذیرنده طرف قرارداد که به عضویت شبکه اعتباری در آمده باشند معتبر است و در دستگاه های کارتخوان مخصوص موجود در این فروشگاه ها قابل استفاده می باشد.

آیا دستگاه کارت خوان خاصی برای کارت های اعتباری و تخفیفی در محل کسب پذیرنده نصب می گردد ؟

نوع دستگاه ، همان دستگاه کارت خوان بانکی است که به وسیله شبکه شتاب بانکی به حساب پذیرنده متصل است ، با این تفاوت که برنامه ای مخصوص تشخیص دادن کارت های تخفیف به آن اضافه شده است .

آیا دارندگان کارت های اعتباری ، با کارت خود می توانند از هر فروشگاهی خرید کنند ؟

خیر ، تنها مجاز به استفاده از کارت های اعتباری در فروشگاه های طرف قرارداد هستند و کارت های مذکور در سایر دستگاه های کارت خوان بانکی قابل استفاده نمی باشند .

در صورت قطع شدن حقوق دارنده کارت اعتباری و بروز مشکل در پرداخت اقساط چه اتفاقی برای واریز اقساط می افتد ؟

با توجه به اینکه کارتهای اعتباری فقط برای پرسنل رسمی نهاد ها و اگان های دولتی صادر می شود، در صورت اخراج، ترک کار، از کار افتادگی و ... مبلغ اقساط کارت های اعتباری از حساب سنوات فرد کسر و به پذیرنده پرداخت می گردد. و برای احتمال فوت دارنده کارت، بدهی دارنده توسط یک شرکت بیمه معتبر ، ضمانت شده و در این صورت بیمه خسارت پرداخت اقساط را بر عهده می گیرد .

نحوه پرداخت اقساط خرید اعتباری چگونه است ؟

پیش فرض اقساط، بسته به نوع صنف به دو صورت تمام اقساط پنج ماهه و پنجاه درصد نقد ، پنجاه درصد اقساط پنج ماهه می باشد که مبلغ اقساط نسبت به مبلغ تراکنشی که صورت کرفته ، توسط بانک عامل ، به صورت ماهانه ، از حقوق دارنده کارت اعتباری کسر و به حساب پذیرنده واریز می گردد .

تقسیم بندی پذیرندگان در مناطق چگونه صورت می گیرد ؟

در هر منطقه شهری ، از هر واحد صنفی تنها یک مرکز انتخاب می شود ، مگر اینکه تعداد مشترکین کارت های اعتباری در منطقه بیشتر از حد توان سرویس دهی مرکز مذکور باشد ، که در این صورت شرکت می تواند به تعداد مورد نیاز در منطقه واحد پذیرنده جدید جذب نماید .

انتخاب پذیرنده چگونه صورت می گیرد ؟

بر اساس کیفیت و قیمت خدمات و محصولات و توانایی سرویس دهی

مراجعه به مراکز

نحوه توزیع کتاب راهنما چگونه است ؟

به هر یک از دارندگان کارت های اعتباری در زمان تحویل کارت یک جلد کتاب راهنما ارائه می گردد .

دارندگان کارت ها چگونه با مراکز آشنا می شوند ؟

مراکز پذیرنده به سه روش معرفی در وب سایت ، اپلیکیشن و کتاب راهنما به دارندگان کارت معرفی می گردند. همچنین این مراکز در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام bpcard نیز اطلاع رسانی می گردند.

دانلود برنامه موبايل

نحوه دانلود برنامه موبایل چگونه است ؟

برای سیتم های اندروید از طریق google play و بازار و برای سیستم عامل های ios از app store که لینک آن در انتهای صفحه اصلی وب سایت www.bpcard.ir نیز قرار دارد .

همکاري با ما

شرایط دریافت نمایندگی چیست ؟

جهت اطلاع از شرایط واگذاری نمایندگی با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید .

شرایط جذب نیرو و استخدام در شرکت بارمان پارسه امرتات چیست ؟

این شرکت از میان متقاضیان متخصص و متعهد که دارای سابقه کاری مفید باشند، همکاران خود را بر می گزیند. به طور معمول این امر در زمان نیاز از طریق آگهی های عمومی و نشریه های معتبر اعلام می گردد . همچنین متقاضیان می توانند جهت استخدام و ارسال رزومه با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند.

حريم خصوصي

نحوه نگهداری اطلاعات محرمانه پذیرندگان و دارندگان کارت چگونه است؟

شرکت بارمان پارسه امرتات به حفظ اسرار کاری و شخصی پذیرندگان و دارندگان کارتها و کلیه طرفین قرارداد های جاری متعهد بوده و همه جوانب احتیاط را در این زمینه رعایت می کند. حفظ اسرار مشتری در هر رسته و جایگاهی از اهم وظایف این مجموعه می باشد.
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019