درباره بی پی کارت

تاریخچه فعالیت

شرکت بارمان پارسه امرتات

شرکت بارمان پارسه امرتات با استعانت از پروردگار متعال و با اخذ تاییدیه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره 191903/97 و درج آن در اساس نامه شرکت، به عنوان شرکت همکار بانک ملّی ایران به شماره قرارداد 119/10/9925، در بخش مدیریت پرداخت الکترونیک، در بین شرکت ها و سازمان هاي دولتی و خصوصی کشور پیشتاز بوده و کامل ترین سوئیچ core banking را با لایه هاي نامحدود ایجاد و توسعه داده است. پیرو اهداف نظام ج.ا.ا و چشم انداز 1400 و با درنظر گرفتن حرکت در راستاي دولت الکترونیک، همچنین با عنایت به نیاز پرسنل خدوم سازمان هاي دولتی کشور به خدمات بهتر و سریعتر، نیاز به روزآمد شدن و همگام شدن با تغییرات مثبت بیشتر از پیش خودنمایی می نماید.

این شرکت در تاریخ 26/08/1395 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران برای مدت نامحدود به ثبت رسید و طی قراردادی با کانون آگهی و تبلیغات پارسه به شماره مجوز 3722/19699/8 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورخ 05/07/1385 و شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده به شماره ثبت 10080 اقدام به تاسیس کنسرسیوم پارسه نمود. بارمان پارسه امرتات در تاریخ 15/10/1395 از سوی مدیران شرکت های عضو، به عنوان مدیریت کنسرسیوم پارسه انتخاب گردید.

موضوع فعالیّت اصلی شرکت عبارت است از:

بازاریابی و پشتیبانی کارتخوان، چاپ و تولید کارتهای چند منظوره بانکی، متصل به حسابهای بانکی بانک های دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی

راه اندازی شبکه تخفیف روی خط (آنلاین) بانکی

راه اندازی شبکه اعتباری

راه اندازی شبکه امتیازی و باشگاه مشتریان

سوابق اجرایی

سازمان انرژی اتمی، سازمان تنظیم مقرّرات و ارتباطات رادیویی، جهاد دانشگاهی بوشهر، اتاق اصناف بوشهر، تعاونی مصرف کارکنان ملّی فولاد ایران، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اداره کل بهزیستی بوشهر، مخابرات لرستان شهرداری هشتگرد، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، فرمانداری لرستان، استانداری لرستان، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، انجمن صنفی کارگری مهندسی جوش استان البرز، شرکت بالین تک، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، شرکت زرین غزال ( دایتی و آپادا )، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، بانک ملّی استان لرستان، جهاد کشاورزی استان لرستان، دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، پارک علم و فن آوری لرستان، مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان، آموزش و پرورش استان لرستان، سازمان فنی و حرفه ایی استان مرکزی، بانک ملّی ایران اداره امور شعب استان فارس، سازمان اتوبوسرانی استان قزوین، شرکت سهامی برق منطقه ای باختر، بانک ملّی ایران اداره امور شعب غرب تهران ، شهرداری منطقه 5 تهران، شهرداری منطقه 18 تهران و ...

کانون آگهی و تبلیغاتی پارسه

کانون آگهی و تبلیغاتی پارسه به استناد آیین نامه تاسیس و نظارت بر نحوه فعالیّت کانون های آگهی و تبلیغاتی و مصوبه جلسه مورخ 05/07/1385 کمیته تبلیغات استان تهران، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 3722/19699/8 فعالیّت رسمی و قانونی خود را آغاز نمود. این مجموعه با بیش از یک دهه سابقه درخشان، با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری،  تخصص و تعهد، سعی در ایجاد بسترهای تبلیغاتی پر بازده و ارائه خدمات با کیفیت، مطابق با استاندارد های جهانی را دارد.

نظر به اینکه هم اکنون در برهه ای از زمان که علم تبلیغات به سرعت در حال پیش روی است قرار داریم و رشد و توسعه کلیه واحد های صنفی، تجاری و تولیدی نیز به این مهم بستگی دارد و کوچک ترین غفلت سالها عقب ماندگی را در پی خواهد داشت؛ این کانون خود را موظف می داند تا با تمام قوا و با تلاش بی شائبه و شبانه روزی، این مهم را برای مشتریان خود به اجرا در آورد. باور ما بر استفاده از امکانات موجود و به کار گیری فناوری روز دنیا، تحقیق و توسعه کسب و کار مشتریان، با به کار گیری تخصص و تجربه و بهترین ابزارها و رسانه های موجود، مطابـــــــق با بازار هدف و بودجه مشتریان، استوار است. این باور را لازمه موفقیّت دو جانبه خود و مشتریان دانسته و با حرکـــــت در راستای جلب رضایت مشتریان، بر دانسته های خود می افزاییم؛ و این چیزیست که کانون آگهی و تبلیغـات پارســـه را از ســـــایر رقبا متمایز ســــــاخته است. 

 فعالیّت هایی که در کانون آگهی و تبلیغات پارسه صورت می پذیرد به شرح زیر است :

تدوین کمپین های تبلیغاتی کامل شامل تحلیل موقعیت، بودجه بندی، هدف گذاری، طرح ریزی رسانه، طراحی خلاقانه، تولید فنی، خرید یا ایجاد رسانه و مستند سازی.

تدوین استراتژی تبلیغات شامل تحلیل موقعیت، ارزیابی کمی برند، تعیین بودجه تبلیغات و هدف گذاری

تدوین برنامه تبلیغاتی تولید شامل تدوین کانسپت یا مفهوم، طرح ریزی رسانه ها، تولید فنی و خرید یا ایجاد رسانه

مشاوره و اجرای کمپین های تبلیغات محیطی در سراسر کشور

اجرای کمپین های تبلیغات در شبکه های اجتماعی

برخی از فعالیت های صورت گرفته توسط این کانون به شرح ذیل می باشد :

مجری غرفه استانداری استان مرکزی به متراژ 1100 متر در نمایشگاه دستاورد های دولت نهم و دهم در جزیره کیش 

طراحی و چاپ کتاب توانمندی های اقتصادی و صادراتی استان مرکزی به سفارش استانداری این استان

اسپانسر برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی صنعت و معدن استان مرکزی

طراحی و چاپ کتاب و CD کاتالوگ و وب سایت آموزش تعمیرات موبایل نوکیا 87

طراحی و چاپ کتاب و CD کاتالوگ انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران ( استصنا )

اسپانسر تبلیغاتی باشگاه های هند بال و فوتبال آلومینیوم ایران و هپکو

پیمانکار واگذاری غرفه های نمایشگاه الکامپ  سال 1386 در استان مرکزی ( اجرا شده توسط سازمان نظام صنفی رایان مورخه 29/08/1386 الی 03/09/86  در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی )

اسپانسر تبلیغاتی سمینارهای استراتژی زندگی در هزاره سوم ( پروفسور حسام الدین بیان ) تلنگر ( دکتر شاهین فرهنگ ) شاد باشید و ثروتمند شوید و هدف ( دکتر محمود معظمی ).

اسپانسر مخترعین استان مرکزی جهت شرکت در نمایشگاه مالزی

اسپانسر برگزاری دومین همایش چشم انداز و راهکارهای توسعه اشتغال در بخش صنعت ( برگزار کنندگان: جهاد دانشگاهی واحد استان مرکزی و سازمان همیاری اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهها )

اسپانسر برگزاری اولین سمینار بازاریابی در شرایط بحران ( مجری سازمان مدیریت صنعتی ، مدرس دکتر روستا )

اسپانسر برگزاری همایش بزرگ معجزه ذهن – دکتر احمدی منش ( مجری نشریه راه موفقیت )

اسپانسر تیم فوتسال نوجوانان سپنتا در جام رمضان سال 1389

نصب و راه اندازی و بهره برداری از اولین تلویزیون شهری استان مرکزی واقع در میدان سرداران شهر اراک، توسط شعبه استان مرکزی.

صاحب امتیازی انحصاری تبلیغات محیطی در شهر اراک، توسط شعبه استان مرکزی کانون پارسه، در سال های 90 و 91.

 مجری تبلیغات محیطی ( بیلبورد، لایت باکس، پل عابر و ... ) در بسیاری از استان های کشور

صاحب امتیاز و مجری تابلو های لایت باکس ( 20عدد واقع در خیابان شهید شیرودی شهر اراک توسط شعبه استان مرکزی در سالهای 89 تا 93.)

شعبه استان مرکزی کانون پارسه، صاحب امتیاز دو دستگاه تلویزیون شهری واقع در شهر اراک، میدان سرداران و میدان شهدا در سال های 87 تا 91.

مجهز به بیش از 30 متر مربع تلویریون LED  فول کالر پرتابل جهت اجاره در همایش ها و مراسم های دولتی و خصوصی.

دارای سیمرغ زرین یادمان نمایشگاه دستاورد های 30 ساله انقلاب.

دریافت لوح تقدیر بهترین عملکرد از اداره فرهنگ ارشاد اسلامی .

دارای کارگروه های تخصصی ویژه در خصوص فعالیت های مختلف تبلیغاتی بالاخص مشاوره و برندینگ.

بانک ها، موسسات مالی و شرکت های بیمه ای که  کانون پارسه تا کنون افتخار ارائه خدمت به آنان را داشته است:

بانک ملّی ایران ( سرپرستی استان مرکزی )، بانک مسکن، بانک صادرات، پست بانک ایران ،موسسه مالی و اعتباری مهر، موسسه مالی و اعتباری کریمه اهل بیت، موسسه مالی و اعتباری عسکریه، موسسه مالی و اعتباری قوامین، صندوق تعاون، بانک مهر ایران، موسسه مالی اعتباری فردوسی، موسسه مالی کار سازان آینده، شرکت بیمه کار آفرین، شرکت سهامی بیمه ایران، شرکت بیمه آسیا، شرکت بیمه البرز، شرکت بیمه پارسیان، شرکت بیمه معلم،  شرکت بیمه دانا و ...

شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده

این مجموعه در قالب گروه بیلیم به معنی علم کامپیوتر در سال 1388 کار خود را با جمعی از دانشجویان و فارغ التحصلان رشته های کامپیوتر، گرافیک و الکترونیک آغاز نمود. بعد از 4 سال با اجرای ده ها پروژه ی موفق و همینطور کسب افتخارات گوناگون در مسابقات حوزه IT  و الکترونیک همچنین ثبت مقالات متعدد در این حوزه توانست توانمندی خود را تثبیت نموده و در سال 1392 رسماً با نام شرکت بیلیم افزار نوین آینده ثبت شود.

این شرکت با فعالیّت و کسب تجربه های گوناگون، محصولی پزشکی ورزشی را برای جامعه هدف پزشکان و ورزشکاران حرفه ای طراحی و تولید نمود؛ که با این محصول افتخاراتی همچون کارآفرین نوپای نمونه سال 1393،  جایزه ی ویژه ی سازمان نوآوری و شکوفایی کشور، دعوت به استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه را کسب نماید. این شرکت توانست در مهرماه 1393 به عنوان شرکت دانش بنیان ثبت و تایید سازمان ملّی را دریافت نماید و با این توانمندی مشغول به کار و تلاش بیشتر در حوزه های مرتبط  شود. این شرکت در سال 1394 توانست محصول جدید و مبتکرانه ای با عنوان ورزش کارت تولید نماید که این محصول تقدیرهای متعددی همچون تقدیر سازمان ورزش و جوانان، تقدیر سازمان ورزش شهرداری تهران و ... را کسب نماید و در نمایشگاه کتاب سال 1394، بیش از پنج هزار نسخه از این محصول با ارزش را  به دست مخاطبان خود برساند. در نمایشگاه ورزش سال 1394 نیز توانست صدها محصول را به دست مخاطبان خود برساند. این شرکت در کنار توسعه و تولید محصولات، در سال 1394 به منظور انجام خدمات و مشاوره در سطح گسترده تر و سازمان یافته، برندی با عنوان گروه آدرین را ثبت کرده و تمامی توانمندی های خدمات حوزه IT، الکترونیک و مشاوره در این حوزه را با این عنوان به مخاطبان خود معرفی نموده است. این شرکت توانسته در دوران فعالیّت خود بیـــــش از 180 پروژه در حوزه  IT را با قدرت هر چه تمام به ثمر رسانده است.

 از مشتریان دائمی این شرکت می توان به بانک قوامین و برج میلاد  اشاره نمود.

برخی از پروژه های صورت گرفته توسط این شرکت به شرح ذیل می باشد:

 طراحی سیستم شعبه یابی بانک قوامین در 3 پلتفرم، اندروید، آی او اس  ویندوز فون

 طراحی سیستم نرم افزاری گردشگری "ایران گشت" با همکاری سازمان گردشگری، پیشخوان دولت و مجموعه فرهنگی دیجیتال سهروردی، طرح ویژه برای سیم کارت های گردشگری و سامانه نرم افزاری دو زبانه

طراحی سیستم نرم افزاری فاخر اشعار شعرای کلاسیک ایران به نام "آوا و نوا" با مشارکت موسسه فرهنگی دیجیتال سهروردی و خوانندگان و گویندگان نامی کشور

 طراحی سیستم نرم افزاری تاکسی موبایل بر پایه اندروید و آی او اس

طراحی سیستم فروش بلیط مجموعه های تفریحی، رفاهی، گردشگری جزیره کیش زیر نظر هتل داریوش

طراحی سیستم نرم افزاری اندرویدی آموزشی روان آموز با سیستم انکی دروید

طراحی مجموعه نرم افزاری وب سایت و برنامه موبایل اندروید و آی او اس سیستم فروشگاهی ساعت تاپ تایم

طراحی مجموعه نرم افزاری وب سایت و برنامه موبایل اندروید و آی او اس فروشگاهی خرم پروتئین طیور ایران

طراحی مجموعه نرم افزاری وب سایت و برنامه موبایل اندروید و آی او اس سیستم فروشگاهی کتاب صوتی رسابوک زیر مجموعه شرکت پژواک

مجری طراحی وب سایت مجموعه رستوران گردان برج میلاد

طراحی سیستم موبایل رزرواسیون بلیط هواپیمایی شاهین گشت

تولید سیستم یکپارچه ( موبایل و وبسایت ) مکان یابی اماکن پزشکی، درمانی تهران با بیش از 5000 مکان ورودی، تا کنون با بیش از 10 هزار کاربر به صورت آنلاین و آفلاین

طراحی سیستم یکپارچه وب سایت و برنامه موبایل فروشگاهی پروپارس

طراحی سیستم وب سایت شرکت طنین گشت

طراحی وب سایت مجموعه ورزشی ورزش کارت

طراحی وب سایت سه زبانه کلینیک زیبایی نگار

طراحی وب سایت و سیستم مدیریت همایش و مشارکت در برگزاری نخستین جشنواره ملّی اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریت جهادی در دانشگاه تهران

طراحی وب سایت و سیستم مدیریت همایش اولین و دومین همایش ملّی یافته های نوین در علوم ورزشی دانشگاه شهید رجایی

طراحی و ساخت سیستم یکپارچه کامپیوتری چهارمین و پنجمین همایش ملّی دانشجویی علوم ورزشی در دانشگاه شهید بهشتی

طراحی وب سایت دو زبانه انجمن آسیب شناسی و حرکات اصلاحی دانشگاه شهید بهشتی 

طراحی وب سایت انجمن دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی 


ارسال نظر

نام

پست الکترونیک

شماره موبایل

عنوان

پیام شما

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه ساز
عمومی
خصوصی


بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدتمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019